Bytové jednotky

Rezidence Vítkovka je naše „SRDCOVKA“

Od okamžiku, kdy vejdete do objektu a zavřou se za vámi bezpečnostní dveře, vstoupíte do světa elegance, klidu a bezpečí. Vstup do domu bude chráněn bezpečnostním systémem, který zajistí, že se do domu nedostane nikdo cizí. Rezidentům budou k dispozici dva vstupy – z ulice Koněvova a z parku Vítkov.

Zajímavou kompozicí domů vznikne privátní, uzavíratelná pasáž do parku. Své auto si budete moci pohodlně zaparkovat v podzemní garáži a poté vyjet prostorným výtahem přímo k bytu. V rámci výstavby vzniknou také menší obchodní prostory v přízemní části objektu, jejichž cílem bude v první řadě zkvalitnit život novým rezidentům.

Byty svým rezidentům poskytnou klidnou oázu v srdci pulzujícího města. Stanou se ideálním místem odpočinku a díky docházkové vzdálenosti od metra i výchozím místem po cestě za kulturou, zábavou nebo prací.


Volné byty k pronájmu

Nabízíme k pronájmu několik plně vybavených bytů o dispozicích 1kk a 2kk. Pro bližší informace o aktuální dostupnosti bytů kontaktujte prosím Terezu Douchovou, telefonicky +420 725 260 957 či mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Byty 1kk a 2kk k pronájmu

View the embedded image gallery online at:
https://www.vitkovka.cz/byty#sigProId62051c3862

Byty a apartmány Rezidence Vítkovka

View the embedded image gallery online at:
https://www.vitkovka.cz/byty#sigProId6fe6b0fa8d

Technické schémata pater, garáží a sklepů

View the embedded image gallery online at:
https://www.vitkovka.cz/byty#sigProId09ccad54c7