Aktuality

léto 2021
Nabízíme k pronájmu několik plně vybavených bytů o dispozicích 1kk a 2kk. Pro bližší informace o aktuální dostupnosti bytů kontaktujte prosím Terezu Douchovou, telefonicky +420 725 260 957 či mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


léto 2021
Startujeme nový projekt v centru Prahy. Prodej bytů právě zahájen! Pořiďte si kvalitní byt v srdci pražského Smíchova. Výstavba domu MyMozart proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 145 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Nečekejte, nabídka se úží.

Více o MyMozart


jaro 2020
Tým se rozrostl a naše kancelář v Rezidenci Vítkovka už byla příliš malá. Od března nás naleznete na nové adrese Rezidence Prachnerova, Hlaváčkova 1334/19, Praha 5. Těšíme se na Vaši návštěvu.


zima 2017 - 2018
Výjimka, jež má být standardem. Takto hodnotí Rezidenci Vítkovku Adam Gebrian, český architekt, teoretik, propagátor a kritik architektury. Článek vyšel v Magazínu Hospodářských novin v pátek 3. 11. 2017. Přejeme pěkné čtení.

Článek v PDF ke stažení


podzim 2017
K dispozici je poslední komerční prostor o celkové ploše 150,4 m2. Místo s velkými výlohami, které se nachází ve spodní části objektu, je ideální pro showroom, prodejnu, kanceláře, kliniku nebo ordinaci. Možnost prodeje i pronájmu. Více se dozvíte zde.


jaro 2017
Rezidence Vítkovka se stala vítězem již 17. ročníku soutěže Fasáda roku 2017. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo v hotelu Hilton Prague. Do letošního ročníku bylo přihlášeno celkem 116 objektů, které byly rozděleny do pěti kategorií. Porota v kategorii Novostavba bytového domu ocenila na Rezidenci Vítkovka jednoduchou a disciplinovanou architekturu, která je zároveň kultivovaná a neztrácí detail. Užití zateplovacího systému a kreativních omítek je účelné, pestré a vhodně navazuje na kontext sousedních historických budov.


podzim 2016
V září se uskutečnily poslední přejímky stavebně zcela dokončených bytů. Všech 78 bytů našlo své majitele.


léto 2016
Dne 24.6.2016 proběhla kolaudace domu a 18.7.2016 nabylo kolaudační rozhodnutí právní moci. V červnu byl prodán poslední byt a všech 78 bytů je tedy již prodáno. Nadále jde stavba dle plánu. Probíhají předpřejímky posledních bytů a zahajují se montáže finálních podlahových krytin a interiérových dveří. Na konci července začnou přejímky již stavebně zcela dokončených bytů. Dokončují se práce na venkovních úpravách a na schodištích.


jaro 2016
Dokončeny jsou bytové příčky a omítky, na stavbě se dokončují hrubé konstrukce podlah, tzn. lité betonové podlahy, které slouží jako podklad pod finální podlahové krytiny (dlažby, koberce, vinyly). Probíhají montáže obkladů v koupelnách a na WC.
Připravujeme se na aplikaci finální fasádní omítky. Začíná kompletace koncových prvků technologií (zařizovací předměty, zásuvky, vypínače, vzduchotechnika), pokládky dlažeb v koupelnách a na WC, montáže vstupních dveří do bytů, malby.


zima 2015 - 2016
Proběhla montáž oken do bytů, zateplení stropu garáží a dokončeny jsou základní hydroizolace střech. Uvnitř bytů provádíme montáž dělících příček a omítky vnitřních stěn. Z celkového počtu bytů je prodáno 92% bytových jednotek.


podzim 2015
Dne 9. 12. 2015 byla slavnostně dokončena hrubá stavba rezidence Vítkovka. Připravujeme osazení oken, realizaci konstrukcí střech a hrubé rozvody technologií v domě.


léto 2015
Dokončili jsme výkopové práce, podkladní betony, základové desky, stropy garážových podlaží a již se dá procházet po podlaze přízemí v úrovni Koněvovy ulice. Probíhá výstavba nosných železobetonových konstrukcí bytových podlaží.


jaro 2015
Zbývá prodat již necelá třetina bytů a komerční prostory v přízemí rezidence. Stavba úspěšně pokračuje dále dle plánu.


zima 2014 - 2015
Podepsali jsme smlouvu o dílo s generálním dodavatelem stavby, s firmou PSJ, a.s. Byly zahájeny stavební práce a proběhlo slavnostní poklepání základního kamene.


podzim 2014
Úřady potvrdily změnu stavby dle přepracovaného původního projektu z roku 2005. Prodali jsme všechny investiční byty


léto 2014
Zahájili jsme neveřejný prodej bytů v Rezidenci Vítkovka.


jaro 2014
Vznikem samostatné divize společnosti IP Polná s.r.o. započal projekt Rezidence Vítkovka.


2012 - 2012
Připravujeme vlastní developerský projekt v zázemí společnosti IP Polná s.r.o.