Slovo investora

Historie společnosti IP Polná se začala psát již v roce 1995. Jsme ryze česká společnost, tvořena týmem zkušených stavebních odborníků a energetických specialistů, kteří se zároveň aktivně podílejí na vývoji nových technologií. Naším krédem a posláním vždy bylo a je poskytovat vysoký standard produktů a služeb, k němuž se od roku 2014 řadí i nové bydlení.

Od doby svého vzniku jsme zrealizovali více než 400 tis. m3 foukané minerální izolace a úspěšně revitalizovali více než 400 bytových domů v celé České republice. Naši energetičtí specialisté pomohli desítkám měst, obcí a výrobních podniků připravit, financovat a realizovat řadu opatření k úspoře energetických nákladů. Na základě předchozích zkušeností a současně díky výborným obchodním výsledkům jsme se rozhodli rozšířit své portfolio o vlastní bytovou výstavbu. V roce 2012 jsme založili novou divizi - IP INVEST, jejímž cílem je nabídnout klientům nové rezidenční projekty evropské kvality v zajímavých lokalitách Prahy.

Uplynulé dva roky byly charakterizovány především zvýšeným tlakem klientů developerských společností na kvalitu stavebních prací, což vedlo k výraznému posunu v kultivaci prostředí rezidenčního bydlení. Velmi dlouho a pečlivě jsme hledali lokalitu, která by splnila naše přísná kritéria, kterými byla nejen docházková vzdálenost od metra a kvalitní občanská vybavenost v okolí, ale také bezprostřední blízkost městského parku. To vše byla kritéria, se kterými jsme současně přistupovali společně s renomovanými architekty k návrhu projektu Rezidence Vítkovka na pražském Žižkově.

Budeme velmi rádi, pokud vás náš nový projekt osloví a uděláme všechno proto, aby vám vnesl do života novou radost. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že nákup nemovitosti představuje zodpovědné rozhodnutí, které většina z nás dělá jen jednou za život a jsme připraveni být na této cestě vaším spolehlivým partnerem.

Ing. Radim Vaněk
Jednatel a spolumajitel
IP Polná s.r.o. divize INVEST